Останній міністр Тимошенко вивернув кишені

Вівторок, 2 червня 2009, 09:06

Міністр агрополітики Юрій Мельник одержав 266,2 тисячі гривень сукупного доходу в 2008 році.

Про такі дані його декларації про доходи повідомляє у вівторок газета "Дело".

Основними статтями його доходів стали зарплата - 219,7 тисячі гривень і наукова діяльність - 46,3 тисячі гривень.

У той же час дружина Мельника минулого року заробила 2,6 мільйони гривень, з яких 2,5 мільйони склав доход від відчуження цінних паперів і корпоративних прав. Інше — зарплата і матеріальна допомога.

Мельник задекларував земельну ділянку розміром 24 сотки, заміський будинок площею 307,7 квадратного метра, гараж і автомобіль.

Його дружина володіє квартирою площею 160 квадратних метрів, земельною ділянкою в 12,2 сотки і гаражем.

Мельник став останнім з міністрів, хто виконав вимоги закону "Про боротьбу з корупцією", яка зобов'язує членів Кабміну оприлюднити свої доходи.

Порівнюючи декларації всіх міністрів, можна зробити висновок, що найвдалішим у фінансовому плані минулий рік став для першого віце-прем'єра Олександра Турчинова. Його доходи перевищили 5 мільйонів гривень.

За ним йде міністр Кабінету Міністрів Петро Крупко (доход — 921,6 тисячі гривень). На третьому місці — міністр праці і соцполітики Людмила Денисова (доход 878 тисяч гривень).

Прем'єр Юлія Тимошенко в рейтингу доходів свого Кабміну зайняла лише 9-й рядок (386,2 тисячі гривень).

Найскромніші доходи задекларував міністр охорони здоров'я Василь Князевич (161,5 тисячі гривень). Характерно, що половина міністрів вважають себе бідними і домоглися виділення матеріальної допомоги.

powered by lun.ua