Більшість українців підтримують відставку Луценка

Вівторок, 2 червня 2009, 15:27

Більшість українців підтримують відставку Юрія Луценка з посади голови міністерства внутрішніх справ.

Про це свідчать результати опитування організації "ФОМ-Україна", представлені її гендиректором Олександром Бухаловим у вівторок, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

У ході дослідження в період 17-26 травня опитано 1000 респондентів віком від 18 років у 85 населених пунктах країни, похибка вибірки складає 4%.

Дослідження показало, що 60,6% респондентів підтримують відставку Луценка після скандалу навколо інциденту в аеропорті Франкфурта.

19,1% опитаних висловилися проти відставки нинішнього голови МВС і 20,3% вагалися з відповіддю.

Відповідаючи на питання, чи має право будь-який політик, що вчинив подібні дії, обіймати високі державні посади в Україні, 76,6% сказали, що ні, 4,7% відповіли ствердно і 18,7% респондентів вагалися з відповіддю.

Як відомо, у травні розгорнувся скандал навколо голови українського МВС і його сина. Усе розпочалося з того, що видання Bild написало про затримання в аеропорті Франкфурта німецькою поліцією українського міністра Луценка і членів української делегації у стані алкогольного сп'яніння.

При цьому за даними газети, 19-річний син міністра Олександр був нібито нетверезий, чинив поліції опір, за що йому і вдягли наручники.

Після поширення виданням такої інформації Верховна Рада проголосувала за проведення службового розслідування щодо інциденту у Франкфуртському аеропорті, було створено дві тимчасові слідчі комісії, а сам Луценко був тимчасово відсторонений від посади голови МВС.

Однак після рішення Земельного суду Берліна, відповідно до якого газета Bild повинна спростувати раніше оприлюднену інформацію, і проведеного в Кабміні службового розслідування Луценко приступив до виконання своїх обов'язків.powered by lun.ua