Вінський: "Укртелекомом" гралися як м’ячиком

Субота, 6 червня 2009, 12:01

Системна криза в "Укртелекомі" і втрата компанією значної частини ринку телекомунікаційних послуг є наслідком надмірно затягнутої приватизації підприємства.

Про це заявив в інтерв’ю "Дзеркалу тижня" міністр транспорту і зв’язку Йосип Вінський.

"Доля цього колись сильного і перспективного стратегічного підприємства — яскравий приклад абсурдності того, що відбувається в країні. Такі об’єкти не можна продавати вісім років. Максимум три місяці. Проте політики гралися підприємством як м’ячиком", — заявив міністр транспорту.

Внаслідок затягнутої приватизації, на думку Вінського, постраждали багато аспектів діяльності підприємства.

"Шкоди було завдано колосальної. Втрачено дуже велику частку ринку. Відбулися нехороші трансформації всередині підприємства. Кваліфіковані кадри його залишили", — заявив міністр.

При цьому він упевнений, що все ще існують комерційні підприємства, готові купити "Укртелеком".

"Навіть за такого сумного розкладу сьогодні є не менше десятка компаній, готових купити "Укртелеком". Представники більшості з них уже побували в цьому кабінеті", — підкреслив Вінський.

"Це все ще привабливий об’єкт для професійних інвесторів. Залишилося дати відмашку і забезпечити нормальну прозору процедуру. Проте, якщо цього не робиться, то таке підприємство не повинно висіти на балансі ФДМ, а має управлятися міністерством", - сказав він.powered by lun.ua