Ющенко майже знайшов заміну Єханурову

Вівторок, 9 червня 2009, 16:56

Президент Віктор Ющенко має намір вже у вівторок визначитися з кандидатурою мінстра оборони і подати її в середу до парламенту.

Про це він заявив на прес-конференції у вівторок.

"Я проводжу консультації щодо кандидатури міністра оборони, зараз є дві кандидатури. Я думаю, ввечері я ухвалю остаточне рішення", - заявив президент.

Водночас він висловив сумнів в тому, що ця кандидатура буде схвалена парламентом.

"Завтра я подам кандидатуру міністра оборони, але в мене немає відчуття, що від керівника коаліції буде підтримана будь-яка ініціатива", - зазначив Ющенко.

За його словами, питання не в професійності міністра оборони чи голови МЗС, а в політичній доцільності для керівника уряду.

"Ніхто прем’єру не заважав формувати уряд, і те, що сьогодні ми бачимо відсутність на посадах ключових міністрів – мета, до якої вона йде не один квартал. Непрацюючий парламент – найкраща умова для уряду, і відсутність міністрів у яких нелакейська позиція – вдвічі полегшує роботу прем’єра", - наголосив Ющенко.

За його словами, за такими звільненнями стоїть не мета створити колегіальність уряду, а "узурпація влади, щоб мати змогу поміняти партнерів чи творити політичну корупцію".

"Ініціатором відставку прекрасного міністра оборони, прекрасного голови МЗС, чудових людей, професіоналів, була прем’єр-міністр. І це головний пункт у питанні, чи швидко уряд впорається з кризою формування складу уряду", - заявив президент.

powered by lun.ua