Ющенко таки думав піти у відставку

Вівторок, 9 червня 2009, 21:52

У секретаріаті президента розглядалася можливість відставки президента Віктора Ющенка у випадку спроб внесення змін до Конституції широкою коаліцією.

Про це заявив заступник голови секретаріату Ігор Попов в ефірі 5 каналу.

"Розглядалася ця можливість, але як самий крайній варіант, і, крім того, був набір інструментів, який використовувався", - сказав він.

"Ми розробляли кілька варіантів реагування на кожен етап можливого захоплення влади в Україні таким неконституційним шляхом. Були досить крайні варіанти, але оскільки вони не пригодилися, не треба відкривати всі плани", - вважає Попов.

Заступник голови секретаріату наголосив, що, "на жаль, узурпатори не сплять".

"Знову можуть скористатися іншими нагодами для рейдерського захоплення країни. Можливо ці плани стануть у нагоді, тому не будемо їх обговорювати", - сказав він.

"Всі наші плани були базовані на положеннях Конституції. Нічого антиконституційного ми не планували", - заявив Попов.

"На наше щастя, суспільство перемогло, і ми показали, що Україна не Росія, і Україна – це країна яка живе вже за європейськими демократичними принципами", - сказав він.

Також, коментуючи висловлювання прем’єр-міністра Юлії Тимошенко про те, що Ющенко немає права критикувати роботу уряду, а має працювати, Попов наголосив: "Президент є гарантом дотримання Конституції. От він робить свою роботу".

"Останні два тижні він дуже добре зробив цю частину роботи – він не допустив узурпації влади в Україні. Це його робота, ми його вибрали саме для цього", - сказав заступник голови секретаріату.

Крім того, відповідаючи на питання, чи буде Ющенко приймати участь у президентських виборах, Попов зазначив, що на минулій прес-конференції Ющенко заявив про такі наміри.

"Поки президент не скасовував своїх заяв про те, що він планує балотуватися", - зазначив він.

powered by lun.ua