Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Литвин: Вибори – це не справа кількох людей

Середа, 1 липня 2009, 15:21

Спікер Володимир Литвин вважає, що зміни до закону про вибори президента мають пройти широке обговорення як у парламенті, так і за його межами.

Про це він сказав на брифінгу у середу, коментуючи ухвалення у першому читанні змін до закону про вибори президента.

"Було продемонстровано намагання, щоб сьогодні ухвалити цей закон в остаточній редакції, на що я категорично не погодився. Бо закон було зареєстровано лише вчора і я переконаний, що депутати, які не працювали у пленарному режимі, не мали можливості з ним ознайомитись", - сказав Литвин.

При цьому він висловився за проведення "широкого обговорення" цього закону.

"Бо прозорі вибори глави держави – це не справа декількох людей. Тут повинні бути долучені всі, у тому числі і Центральна виборча комісія", - сказав Литвин.

"І я переконаний, що нам треба заслухати питання, а саме виконання відповідних рішень, про витрачання коштів на підготовку реєстру виборців", - додав спікер.

"Я думаю, що Верховна Рада мала б розглянути цей закон, щоб кожна людина зрозуміла, що її голос не буде втрачено, і що не буде мертвих душ, і що не буде за 100% (голосів) у деяких регіонах, там, де відчувають, що володіють тими чи іншими територіями, як своєю власною хатою чи маєтком", - зазначив він.

Говорячи про можливість скликання ще одного позачергового засідання Верховної Ради, Литвин зазначив, що воно може відбутися "або у п’ятницю, або у суботу".

"Усе залежатиме від того, коли будуть оформлені відповідні документи", - додав він.

"Верховна Рада вводиться у зону підвищеної турбулентності. Це пов’язано з тим, що Верховна Рада виключно цікавить як місце, де можна демонструвати свою позицію під час виборчої кампанії, а при нагоді використати трибуну... щоб показувати втілення у життя своїх передвиборчих програм", - сказав Литвин.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: