Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

У НУ-НС вважають, що Леніну відбили ніс через уряд

Середа, 1 липня 2009, 22:46

Кабінет міністрів має вилучити з національного реєстру нерухомих пам’яток монумент Володимиру Ульянову в Києві.

Про це заявив депутат від НУ-НС В’ячеслав Кириленко, повідомляє прес-служба руху "За Україну".

"Без такого рішення київська громада не має права демонтувати цей принизливий для української столиці монумент, як це зробили в багатьох містах України – від Львова до Сум і від Одеси до Черкас", - вважає він.

"Всі органи влади повинні зробити все, щоб пам’ятники організаторам тоталітарного режиму й масових убивств були забрані з наших вулиць. У першу чергу це має робити уряд, який повинен вилучити всі пам’ятники організаторам масового винищення українців з національного реєстру", - зазначив депутат.

На його думку, саме бездіяльність уряду у цій сфері призводить до того, що громадяни намагаються самостійно знищити пам’ятники організаторам комуністичного терору, як це недавно сталося з пам’ятником Леніну в Києві.

Кириленко також назвав "ганебним" факт ув’язнення молодих українців, які пошкодили пам’ятник Леніну на Бесарабці.

"Цей інцидент цілком можна розслідувати і брати необхідні свідчення, не кидаючи людей за ґрати", - переконаний Кириленко.

Він закликав органи МВС негайно звільнити всіх затриманих і не забувати, що Конституція України визначає головною цінністю української держави свободу й гідність людини, а не недоторканість пам’ятника Леніну.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування