"Наша Україна" радіє, що БЮТ хоче очиститися від "злочинців"

Четвер, 2 липня 2009, 15:34

"Наша Україна" здивована намірами БЮТ розглянути на позачерговому засіданні Верховної Ради у п’ятницю питання зняття депутатської недоторканності.

Про це йдеться у заяві прес-служби партії у відповідь на відповідну ініціативу БЮТ.

"Не дивлячись на те, що ініціатива Блоку Юлії Тимошенко щодо розгляду парламентом питання про скасування депутатської недоторканності вимушена, партія "Наша Україна" загалом вітає такий крок", - сказано у заяві.

На думку "нашоукраїнців", саме "трагічні події на Кіровоградщині, смерть людини (людей), у якій звинувачують депутата від фракції БЮТ Віктора Лозінського, спонукає цю політичну силу розглядати дане питання, адже, очевидно, що спроба зам’яти справу поставила б хрест на репутації Блоку Юлії Тимошенко".

"Однак, нас щиро дивує той факт, що сьогодні фракція БЮТ та її лідер прем’єр-міністр Юлія Тимошенко вимагають (!) розгляду цього питання", - йдеться у заяві.

При цьому у "Нашій Україні" нагадали, що вже не один рік у парламенті зареєстровані всі необхідні законопроекти – від проекту внесення змін до Конституції та закону про статус народного депутата до порядку проведення особистого поіменного голосування шляхом підняття руки.

"Але весь цей час для фракції БЮТ це питання не було таким актуальним як сьогодні. Ми схвально ставимося до бажання БЮТ очистити свої лави від злочинців і підтримати в парламенті питання про скасування депутатської недоторканності. Шкода лише, що такий крок стає не виконанням зобов’язань політиків, а наслідком страшного злочину", - йдеться у заяві.
powered by lun.ua