Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

"За Україну!" не дасть голосів на "розправу" Тимошенко

П'ятниця, 3 липня 2009, 12:19

Депутатська група "За Україну!" не братиме участі у жодних кадрових голосуваннях.

Про це заявив у п’ятницю лідер групи В’ячеслав Кириленко, відповідаючи на запитання журналістів.

"Група "За Україну!" не буде голосувати ні за звільнення, ні за призначення будь-кого із членів Кабінету міністрів. Це наша послідовна позиція", - заявив він.

Кириленко нагадав, що група взагалі припинить будь-яку співпрацю з правлячою коаліцією в разі, якщо голосами коаліції буде звільнений з посади міністр освіти Іван Вакарчук.

"Ми категорично проти розправи над патріотичними міністрами, і в тому числі, над міністром освіти. Ми переконані, що вся метушня навколо нових портфелів має на меті по-суті одне завдання: вибити з уряду тих, хто хоч якось робить реформи в інтересах країни", - стверджує лідер групи "За Україну!".

За його словами, Вакарчук є практично єдиним міністром, який впроваджує реформи в своїй сфері.

"Він (чинний міністр освіти) має підтримку випускників, батьків і громадськості, але він не має підтримки різноманітних "табачників", які як представники "п’ятої колони" хочуть його усунути з уряду", - стверджує Кириленко.

"У випадку, коли хоча б один голос з блоку Тимошенко буде відданий за відставку Вакарчука, група "За Україну!" припинить будь-яку співпрацю з правлячою коаліцією та прем’єр-міністром", - повторив він погрозу своєї депутатської групи.

"В другий раз терпіти те, що мало місце під час усунення (тодішнього міністра закордонних справ) Огризка, ми намірів не маємо", - заявив Кириленко.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування