Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Наливайченко: не випускати Лозинського з країни не доручали

П'ятниця, 3 липня 2009, 19:00

За станом на середину дня п’ятниці, 3 липня, в СБУ не надходило доручення від Генпрокуратури обмежити право на виїзд з країни Віктора Лозинського, позбавленого повноважень депутата у зв’язку з розслідуванням кримінальної справи про загибель Валерія Олійника.

Про це повідомив "Дзеркалу тижня" в п’ятницю голова СБУ Валентин Наливайченко.

При цьому він уточнив, що зараз ведеться контроль над пунктами перетину кордону. Наливайченко також повідомив, що співробітники СБУ беруть участь у пошуках Лозинського.

"Для того, щоб почати діяти, ми повинні були отримати відповідне звернення Генпрокуратури. Годину тому (близько 13:00) до СБУ поступило доручення слідчого Генеральної прокуратури "встановити місцезнаходження і доставити на допит в ГПУ громадянина України Віктора Лозинського", — повідомив голова СБУ.

За інформацією видання, на запит слідчої групи Генпрокуратури про те, чи перетинав офіційно Лозинський кордон України, Державна прикордонна служба відповіла негативно.

З питанням про нинішнє місцезнаходження Лозинського газета звернулося до генерального прокурора Олександра Медведька.

"Цим зараз займаються співробітники СБУ і слідчо-оперативної групи. Все робиться для того, щоби сьогодні Лозинський був затриманий", — наголосив він.

На запитання, чи має для слідства принципове значення той факт, що парламент позбавив Лозинського депутатської недоторканності не на основі подання генпрокурора, а задовольнив прохання самого депутата про складання повноважень, Медведько відповів, що для слідства це не принципово.

"Він (Лозинський), втративши статус народного депутата, позбавлений депутатської недоторканності, і тепер працівники слідчо-оперативної групи мають право його затримати, помістити в ізолятор тимчасового утримання і проводити з ним всі необхідні слідчі дії", — пояснив генпрокурор.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: