Медведько сподівається на совість Лозінського

Субота, 4 липня 2009, 11:12

Генпрокурор Олександр Медведько не може гарантувати, що Віктор Лозінський, позбавлений у п’ятницю депутатських повноважень, не виїде з України, проте сподівається, що екс-депутат сам сприятиме слідству.

Про це він заявив в інтерв’ю "Дзеркалу тижня" в четвер, коментуючи вірогідність того, що Лозінський покине країну до зняття з нього депутатського імунітету.

Генпрокурор повідомив, що гарантії, що Лозінський не сховається від слідства, не існує.

"Такої гарантії немає. У силу закону ми не маємо права охороняти народного депутата, спостерігати за ним і, більше того, вживати якихось заходів, спрямованих на його затримання", — сказав він.

При цьому Медведько припустив, що переховуватись від слідства Лозінському не дозволить совість.

"Гадаю, що в народного депутата, котрий навіть сам заявляв про те, що він звернувся до генерального прокурора з проханням зняти з нього депутатську недоторканність, є певна громадянська совість. Сподіваюся, він перебуватиме тут і сам посприяє тому, щоб ми об’єктивно, всебічно розслідували обставини загибелі Олійника", — заявив генпрокурор.

При цьому він наголосив, що має всі підстави стверджувати, що Лозінський причетний до смерті Олійника.

"У мене як у генерального прокурора на даний момент є всі достатні підстави стверджувати, що і прокурор Голованівського району, і начальник районної міліції, і народний депутат причетні до смерті Валерія Олійника", — заявив Медведько.

"Я переконаний, що Ло­зінсь­кий причетний до цього зло­чину, і він нестиме кримінальну відповідальність. Для того і було направлено відповідне подання, щоб ми могли рухатися далі в розслідуванні цієї справи", - сказав він.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!