Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Партія регіонів тільки і дбає, щоб не допустити фальсифікацій

Понеділок, 6 липня 2009, 19:07

Зміни в закон про вибори президента України вносяться з метою недопущення "перекручування результатів волевиявлення громадян".

Про це заявив перший заступник голови Верховної Ради Олександр Лавринович під час засідання круглого столу на тему: "За прозорі і чесні президентські вибори без брудних технологій і фальсифікацій".

Він висловив подив із приводу критики на адресу законопроекту. За словами Лавриновича, по суті, у документі немає якихось нововведень, що стосується формування виборчих комісій, а також щодо чисельності виборців на виборчих дільницях, повідомляє УНІАН.

Також, сказав він, "жодної нової норми не пропонували" у питанні оскарження рішень у судах.

За його словами, у законопроекті тільки погоджено із законодавством питання про те, що Вищий адміністративний суд ухвалює рішення як перша й остання інстанція щодо результатів виборів. А решта питань можуть вирішуватися в апеляційних судах.

Лавринович підкреслив, що головне завдання даного закону - "мінімізувати можливість перекручування волі громадян".

Він переконаний, що ця мета буде досягнута, "навіть якщо хтось вирішить, що якщо його не обирають, виходить, вибори не правильні".

"Те, що ми побачили в реакції відразу після прийняття законопроекту в першому читанні, мене більше здивувало, оскільки ті обвинувачення звучали переважно щодо двох позицій: це формування виборчих комісій і порядку оскарження рішень виборчої комісії. Ці положення є діючими в Україні, і уже використовувалися в попередніх виборчих кампаніях", - повідомив він.

Зокрема, Лавринович повідомив, що норма про оскарження "просто перенесена в даний законопроект із Кодексу адміністративного судочинства", повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування