Мільярди для "Нафтогазу" надрукують

Середа, 8 липня 2009, 15:08

Уряд прийняв рішення про збільшення статутного фонду НАК "Нафтогаз України" на 18,6 млрд. грн. за рахунок реалізації облігацій внутрішньої державної позики.

Про це УНІАН повідомив міністр палива та енергетики України Юрій Продан.

"Ми (Мінпаливенерго) запропонували збільшити статутний фонд "Нафтогазу" на 18,6 млрд. грн. за рахунок коштів Стабілізаційного фонду. А до Стабілізаційного фонду ці кошти будуть одержані за рахунок реалізації облігацій внутрішньої державної позики", - сказав Продан.

Як повідомлялося, за інформацією виконуючого обов`язки міністра фінансів України Ігоря Уманського, Кабінет міністрів України має намір погодити під час переговорів з Міжнародним валютним фондом (МВФ) можливість збільшення статутного капіталу НАК "Нафтогаз України" на 18,6 млрд. грн. Він повідомив, що кошти на збільшення статутного фонду "Нафтогазуц" будуть одержані за рахунок випуску облігацій – за такою ж моделлю, як і в разі рекапіталізації банків.

За його словами, інформація передана МВФ і очікується реакція.

За словами Уманського, рішення про збільшення статутного фонду НАК "Нафтогаз України" на 18,6 млрд. грн. може бути прийняте і реалізоване урядом тільки після внесення змін до закону про бюджет.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!