Губернатор Ющенка підкинув Тимошенко гниле м’ясо

Вівторок, 4 серпня 2009, 20:33

Губернатор Одещини Микола Сердюк вважає, що долю вантажу судна "Берікс" повинен визначити уряд.

Про це повідомляє прес-служба партії "Наша Україна", членом політради якої є губернатор.

"Екіпаж судна з грудня знаходиться у Чорному морі і жоден порт України не приймав цих людей. Ми не могли, згідно із морським кодексом, покинути напризволяще моряків і продовжувати запевняти їх, що, мовляв, не Сердюк насправді повинен цим займатися, а уряд", - говорить він.

"Впродовж місяця за рахунок порту "Южний" ми бункерували судно та забезпечували усім необхідним – харчами, пальним, водою", - повідомив Сердюк.

За його словами, живлення судна відбувається за рахунок причалів порту: "За час перебування в "Южному" на судні вийшов з ладу генератор і його було прийняти до причалу Одеського порту, в складі якого є судноремонтний завод, де "Берікс" протягом 7-10 днів буде відремонтовано".

"Нині судно перебуває під охороною, вантаж опечатано і ситуація повністю під контролем", - підкреслив "нашоукраїнець".

Як відомо, судно "Берікс" з більш ніж 200 тоннами зіпсованого м'яса на борту причалило 31 серпня до причалу Судноремонтного заводу "Україна" в Одесі. Екіпаж зміг залишити судно.

До цього "Берікс" вісім місяців дрейфував у Чорному морі неподалік Одеси. На борту судна знаходиться вантаж свинини, що завантажили в грузинському порту Поті в грудні 2008 року.

Українські ветеринари заборонили "Беріксу" заходити в українські порти в зв'язку з загрозою зараження м'яса чумою і ящуром. Крім того, капітан судна не зміг надати документи, що підтверджують походження м'яса.powered by lun.ua