УЄФА вибрало для фіналу Євро-2012 Варшаву?

П'ятниця, 7 серпня 2009, 12:09

УЄФА встановить Міжнародний трансляційний центр Чемпіонату Європи з футболу 2012 року у Варшаві.

Про УНІАН повідомив прес-секретар Федерації футболу Польщі Якуб Квятковський.

Він не уточнив, коли УЄФА було прийнято це рішення, зауваживши, що Європейська футбольна асоціація поінформувала про це PZPN 5 серпня.

Квятковський відмовився коментувати рішення про обрання Варшави місцем розташування трансляційного центру. "Більше не можу нічого сказати на виразне прохання УЄФА", - додав він.

Як відомо, газета "Коммерсант-Украина" повідомила у сьогоднішньому номері, що встановлення трансляційного центру у Варшаві, швидше за все, означає, що Київ втратить право проведення фінального матчу Євро-2012, оскільки переважно трансляційний центр встановлюється у тому місті, де відбувається фінал.

Компанія PL2012, яка координує підготовку Польщі до проведення Євро-2012, повідомила з посиланням на інформацію PZPN, що рішення УЄФА про встановлення трансляційного центру у Варшаві, а не у Києві, як планувалось раніше, було прийнято після "детального аналізу".

На перенесення центру до Варшави вплинуло, серед іншого, розташування у центрі Європи, а це коротший час подорожі, краще авіасполучення з іншими країнами та кращі можливості влаштування, у тому числі краща готельна база та нижчі ставки за ніч, відзначено у повідомленні, розміщеному на веб-сайті PL2012.

Крім цього, у Варшаві краща технічна інфраструктура, необхідна для функціонування центру, додаткова інфраструктура (буфети, туалети, склади, паркінги, територія для сателітарних антен), ресторани, супермаркети, аптеки, лікарні і громадський транспорт.
УЄФА також звертає увагу, що до Польщі як члена Євросоюзу буде легше транспортувати необхідне трансляційне обладнання, ніж доpowered by lun.ua