Томенко каже, що у Ради мало шансів запрацювати

П'ятниця, 4 вересня 2009, 12:03

Віце-спікер Микола Томенко прогнозує, що роботу Верховної Ради і на наступному тижні буде заблоковано.

Про це він сказав на брифінгу після закриття засідання.

"На сьогоднішній день я не бачу можливості, щоб у вівторок Верховна Рада стартонула з позитивістської ноти і розглядала законопроект за законопроектом... Я не бачу поки що готовності опозиції діяти так, щоб парламент працював у нормальному режимі", - заявив Томенко.

При цьому він зазначив, що за такої ситуації "альтернатив у Верховної Ради небагато".

"Або Верховна Рада працює і розглядає всі законопроекти, у тому числі і про соціальні стандарти, і не блокується трибуна. Альтернатива друга - якщо цей парламент вичерпав себе..., треба просити Партію регіонів написати 150 заяв і розпустити парламент", - сказав Томенко.

"І, можливо, нам треба порадитися і подумати, щоб якось реалізувати історію з блокуванням. Враховуючи наш непростий фінансовий стан, якщо фракція приймає рішення про блокування, то вона мусить компенсувати бюджет Верховної Ради за втрачену роботу протягом дня", - додав він.

Говорячи про своє запізнення на засідання Верховної ради, Томенко пояснив, що це сталося "з вини однієї аерокомпанії".

"Я мусив вилетіти о 7:15. Оскільки рейс змінили, я вилетів о 8:15", - сказав він.

При цьому, на його думку, через цю "нештатну ситуацію" парламенту вдалося розглянути бодай декілька законопроектів.

"В історії українського парламентаризму унікальна ситуація. Завдяки моєму запізненню, Україна отримала 2 законопроекти. Оскільки наші колеги з Партії регіонів були переконані, що сьогодні не буде керівників Верховної Ради..., вони дали можливість почати роботу", - сказав Томенко.
powered by lun.ua