"Регіони": Тимошенко щодня займається "брехнею"

Неділя, 6 вересня 2009, 11:07

Позачергове засідання Верховної Ради у п'ятницю - чергова піар-акція уряду.

Про це заявив регіонал Микола Азаров, повідомляє прес-служба Партії регіонів.

"Позачергове засідання Верховної Ради у п'ятницю було спеціально проведеною урядом піар-акцією напередодні зустрічі прем'єра з головами сільських і селищних рад, тому що з моменту їх останніх зборів нічого з того, що вона їм обіцяла, зроблено не було", - сказав він.

За словами депутата, з 41 питання, винесеного урядом на позачергове засідання парламенту, тільки 13 були розглянуті профільними комітетами.

"Це така виборча технологія: скликати сесію заради порожніх і марних законопроектів, прекрасно знаючи, що ми не допустимо розгляду жодного питання до тих пір, поки в країні не будуть підвищені мінімальні заробітна плата і пенсія", - зазначив Азаров.

Він заявив, що 41 питання за один день не розгляне "навіть нормально працюючий парламент".

Регіонал зазначив, що ніяких законопроектів, спрямованих на посилення місцевого самоврядування, уряд на позачергове засідання парламенту не виносив.

"Нинішній уряд займається брехнею - щодня і цілеспрямовано", - вважає Азаров.

"Та команда, яка називається урядом України, відрізняється моторошним непрофесіоналізмом і займається тільки одним - обманом людей, введенням їх в оману, розповсюдженням чуток і самопіаром", - зазначив він.

"Кожен день вищі чини уряду займаються не тим, що потрібно економіці, а тим, як виграти виборчу кампанію", - заявив регіонал.powered by lun.ua