Учасник ДТП з кортежем Тимошенко: "Мені погрожували. Я буду судитися"

Понеділок, 7 вересня 2009, 10:25

Водій BMW, який став учасником ДТП із кортежем прем'єра Юлії Тимошенко, каже, що не заважав руху ескорту і його хочуть зробити "крайнім".

Про це він розповів газеті "Сегодня".

За кермом BMW був столичний лікар – його звинувачують у тому, що 28 серпня о 9.50 кортеж Тимошенко з 5 машин потрапив в аварію у Києві на Дніпровському спуску. Як писала "Українська правда", кортеж їхав без прем'єра, та все ж мчався із червоними "мигалками".

Як повідомив начальник ДАІ МВС генерал Сергій Коломієць, зверху спускався BMW, водій якої мав зупинитися, однак не зробив цього і створив аварійну ситуацію, - співробітник ДАІ в першій машині супроводу став гальмувати, щоб уникнути зіткнення, і тут даішну машину вдарив "Мерседес" прем'єра.

Неофіційно в ДАІ припускають, що водій прем'єра "проґавив" гальмування машини супроводу, тому й стався удар.

Водій BMW, столичний лікар Євген, який попросив не називати його прізвище, виклав свою версію подій.

"Я їхав у Києво-Печерську лавру на службу. Із шосе заїхав на Дніпровський спуск і повернув у "кишеню" перед Лаврою. Їхав по лівій смузі. Я повернув ліворуч із дозволу регулювальника!", - каже він.

"Моя машина проїхала останньою. Заїжджаючи в "кишеню" біля Лаври, у дзеркалі заднього огляду я бачу "Тойоту" з "мигалками". Я різко узяв ліворуч і пішов із Паркової алеї. Тут і почув стукіт. Зупинився, вийшов з машини і побачив ушкоджені "Мерседес" і "Тойоту", - згадує водій BMW.

"З авто супроводу вибіг капітан міліції, не представився і відібрав у мене техпаспорт на авто, посвідчення водія, талон попереджень. Потім підійшли його колеги", - каже він.

"Мені погрожували 2 роками в'язниці, конфіскацією майна, сипалися образи, які я як людина віруюча повторювати не буду", - заявляє водій BMW.

За його словами, для нього залишається загадкою, "звідки взявся кортеж".

"Судячи з ситуації, вони летіли більше 100 км/год (у межах міста гранична швидкість – до 80 км/год.). Моя версія – хлопці не впоралися з керуванням, бо бруківка була слизькою від дощу", - припускає водій BMW.

"Я своєї провини не бачу. Я не міг їхати назустріч, як говорять у ДАІ, хоча б тому, що по буднях уранці по спуску односторонній рух! Якби я повертав із правого ряду, то була б жахлива аварія, у якій я б не вижив", - заявляє він.

"Експерти сказали, що АТП Кабміну доручило їм провести оцінку збитку "Мерседесу". 28 вересня буде суд. На мене вішають якихось жертв, можуть позбавити прав. Напевно, хочуть, щоб я оплатив ремонт "Мерседесу". Я буду судитися", - додає водій.powered by lun.ua