Ющенко натякає, що "кучмісти" з оточення Тимошенко заважають у справі Гонгадзе

Понеділок, 7 вересня 2009, 16:50

В оточенні прем’єра Юлії Тимошенко є люди, не зацікавлені в розслідуванні справи про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

Ці люди раніше працювали на екс-президента Леоніда Кучму, заявив президент Віктор Ющенко в інтерв’ю німецькому тижневику "Der Spiegel".

"Існують люди в оточенні прем’єр-міністра, які не зацікавлені в проведенні розслідування, тому що вони раніше працювали на президента Кучму, за правління якого і відбулося вбивство", - заявив він, коментуючи хід справи Гонгадзе.

На зауваження, що правда у резонансній справі з’являється "дольками", і завжди тоді, коли хтось розраховує отримати від цього політичні дивіденди, Ющенко сказав журналісту: "Ваше враження оманливе".

"Президент не має права контролювати судовий розгляд. Але розкриття вбивства Гонгадзе – для мене справа честі", - запевнив Ющенко, цитує його прес-служба.

"Ми вже "осушили багато боліт": три особи, які були безпосередньо задіяні у вбивстві, вже осуджені. І я цим пишаюся", - сказав президент.

"Тепер треба знайти замовника. Головного свідка, генерала (Олексія Пукача), якого ми зараз заарештували, ми мусимо цілодобово охороняти, щоб ніхто йому не помстився", - наголосив Ющенко.powered by lun.ua