Ющенко: вибори визначать - повертатися у колонію чи йти в Європу

Вівторок, 8 вересня 2009, 08:25

Нинішня президентська кампанія стане вибором між тоталітарним і демократичним курсом для України, заявляє президент Віктор Ющенко.

Про це він сказав в інтерв’ю польським медіа – національній телекомпанії TVP та газеті Rzeczpospolita, повідомляє преc-служба президента.

"Президентська кампанія – це буде боротьба ідеологій, вибір між тоталітарним курсом та демократичними цінностями. Українці обиратимуть: або повертатися назад, у колонію, або йти далі в Об’єднану Європу", - сказав Ющенко.

В ході інтерв’ю він також прокоментував розвиток українсько-польських відносин, підготовку до спільного українсько-польського проекту Євро-2012, аспекти гуманітарної політики, а також ситуацію в Україні та її відносини з Росією.

Говорячи про підготовку до фіналу "Євро-2012", Ющенко висловив упевненість в успіху цієї спортивної події в Україні.

Він запевнив, що немає проблем у підготовці спортивної інфраструктури; щодо доріг та розбудови туристичної інфраструктури, то, за оцінкою президента, у значній частині Україна справляється з цією роботою.

"У цілому, я вважаю, Україна достойно йде до оціночної місії УЄФА, яка у вересні відвідає нашу державу та зокрема, Київ", - сказав президент.

Повністю інтерв’ю Ющенка буде оприлюднено згодом.powered by lun.ua