У Тимошенко хочуть розібратися з Шустером і Кисельовим?

Четвер, 1 жовтня 2009, 21:05

Для розгляду конфліктів в мас-медіа під час передвиборчої кампанії може бути створена спеціальна експертна група.

З такою ініціативою виступив віце-спікер Микола Томенко (БЮТ) у ході поїздки в Черкаську область, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Він вважає, що у таку групу експертів повинні увійти представники Центральної виборчої комісії, Нацради з питань телебачення і радіомовлення, Держтелерадіо, представники ЗМІ.

На думку Томенка, боротьба з "чорною" політичною рекламою за допомогою судових позовів - безперспективна.

З іншого боку, вважає віце-спікер, прагнення принизити політичного опонента може призвести до приниження всієї країни, як це вже відбувалося у 2004 році, коли політтехнологи додумалися до поділу України та її громадян на "сорти".

"Судове рішення Печерського суду - це сигнал не для журналістів - для політиків, які повинні визначитися, як ми проживемо наступні три-чотири місяці: чи знову затопчемо один одного і країну заодно, а потім болісно будемо шукати способи домовитися", - сказав Томенко.

Політик пропонує відмовитися від обговорення приватного життя кандидатів у президенти, зосередившись на їхніх конкретних діях, проектах, дискусіях про те, що необхідно зробити в Україні.

За словами Томенка, низка серйозних питань діяльності ЗМІ під час виборчої кампанії з точки зору законодавства залишається неясною.

Наприклад, чи є втручанням у виборчу кампанію робота популярних телеведучих - не громадян України та їх телевізійні ток-шоу.

Як відомо, ведучий ток-шоу "Шустер Live" на ТРК Україна Савік Шустер є громадянином Канади та Італії, а ведучий ток-шоу "Велика політика" на телеканалі Інтер Євген Кисельов - громадянином Росії.powered by lun.ua