Депутати-футболісти програли румунам

Неділя, 4 жовтня 2009, 11:21

Команда депутатів Верховної Ради посіла призові місця на перших Іграх парламентаріїв країн Європи.

У шахах депутати Юрій Сербін і Євген Константинов (обидва – БЮТ) поділили перше місце з російською командою, повідомляє 1+1.

Українська команда депутатів з міні-футболу виграла в першому турі у депутатів Латвії з рахунком 2:0.

А у півфіналі депутати, після сумнівного гола, пропущеного ними на останній хвилині, зіграли внічию з парламентаріями Румунії (4:4). Проте, по пенальті (3:0), команді України зарахували поразку.

В результаті на змаганнях з міні-футболу перше місце посіла команда депутатів Росії, друге – Румунія, а третє – України.

Окрім того, у тенісі українські парламентарії обіграли колег з Румунії (2:0).

Делегація від українського парламенту представлена 18 депутатами.

Серед них - Дмитро Святаш (Партія регіонів), Андрій Веревський (БЮТ), Валерій Писаренко (БЮТ), Равіль Сафіулін (Партія регіонів), Ельбрус Тедеєв (Партія регіонів), Андрій Кожем’якин (БЮТ) та інші.

Ігри проходять з 1 по 5 жовтня у Москві.