Тимошенко роздасть мандати всім, хто подарує їй перемогу

Понеділок, 5 жовтня 2009, 11:04

БЮТ пообіцяв членам окружкомів, які представлятимуть його під час виборів, включити у список депутатів місцевого рівня.

Нову мотиваційну систему Юлія Тимошенко особисто представила керівникам своїх виборчих штабів на зустрічі, що відбулася минулого тижня, пише Дело.

"Люди, що представляють в окружних виборчкомах інтереси Тимошенко і принесли їй перше місце на виборах у тому чи іншому регіоні, автоматично заносяться до виборчого списку "Батьківщини" на виборах до райради і міськради, які відбудуться навесні 2010 року", - повідомив депутат від БЮТ, присутній на зустрічі з прем'єром.

За його словами, з усіма представниками Тимошенко в окружних виборчкомах будуть підписані відповідні договори, за якими у випадку вдалого для неї результату прем'єр гарантує своїм людям у виборчкомах перше місце у списках на місцевих виборах усіх рівнів.

Керівник виборчого штабу Тимошенко у Київській області, голова Київської облради Володимир Майбоженко зазначив, що йому жодних вказівок з цього приводу не давалося.

"Поки про це ніяких розмов не велося. Я вважаю, що якщо людина вміє і хоче працювати, вона буде, а якщо ні - ніяка мотивація не допоможе", - сказав він.