Яценюк порахував мільярдні збитки від Фірташа і Тимошенко

Понеділок, 5 жовтня 2009, 15:46

Арсеній Яценюк вважає, що конфлікт між Юлією Тимошенко і Дмитром Фірташем коштує державі мільярди.

Про це він заявив 4 жовтня у Рівному в ефірі обласної телерадіокомпанії, коментуючи ситуацію з "Рівнеазотом".

"Ми ж знаємо, чий "Рівнеазот" – опального олігарха Фірташа. Ми ж знаємо, що "вона" з Фірташем щось не поділила. Чи в минулому житті, коли вони удвох газом торгували, чи в цьому житті. Влаштували цирк на цілу країну з газом, з "РосУкрЕнерго", з банками, з "Рівнеазотом". Це їхні особисті справи. Але чому ці особисті справи повинні коштувати мільярди для держави? Чому ці справи сьогодні коштують тисячі звільнених людей?" – запитав Яценюк.

"Рівнеазот", за словами політика, став заручником "розборок" влади і олігархів.

"Це питання тільки до "неї". Коли йдеться про те, що не дали підприємству газ, коли всім дали, – це зумисне знищення. У боротьбі двох кланів страждають люди. Вся "хімія" українська лягла", - заявив кандидат в президенти.

Окрім того, за словами Яценюка, завод зробили нерентабельним ціни на газ.

"Це хороший "прогрес", якого досягла "вона" разом із урядом. У 2005 році купували газ по 50 доларів, а тепер – базова ціна 450. Тобто фактично зробили заручником всю країну", – підкреслив Яценюк, повідомляє прес-служба "Фронту змін".

На його переконання, вихід із цієї ситуації полягає у негайному відновленні справедливої ціни на газ для заводу, у відновленні замовлення.

Підприємство "Рівнеазот" простоює з травня 2009 року.
powered by lun.ua