Тимошенко добре пам’ятає, що таке іспити

Понеділок, 5 жовтня 2009, 18:53

Прем`єр Юлія Тимошенко доручила доопрацювати механізми оцінювання знань випускників середніх шкіл.

Таке доручення Міносвіти та Рада директорів шкіл та інтернатів отримали під час відкритого засідання уряду з питань розвитку середньої освіти.

"Зовнішнє тестування і державна підсумкова атестація – тут теж є питання, які зараз в цьому залі неможливо розв’язати", - сказала Тимошенко.

"Виходячи з того, що тести дійсні лише рік, їх дійсно не можна враховувати і включати оцінку в атестат, проте, з іншого боку, я не розумію, чому іспит не може проходити у вигляді тестування, і тоді зробити результати тестування дійсними не на рік", - зазначила вона.

Прем`єр вважає, що Рада директорів і Міністерство освіти мають провести більш детальну дискусію щодо можливості скасування державної підсумкової атестації для тих випускників шкіл, які мають намір продовжувати навчання у вищих навчальних закладах за наслідками зовнішнього оцінювання знань.

"Вважаю, що вихід ми знайдемо. Просто дуже шкода дитину, яка двічі травмується, – і під час державної підсумкової атестації, і під час тестування. Ми всі були дітьми, студентами, і ми всі добре пам`ятаємо, що таке скласти іспити – це завжди важко", - додала вона.

УНІАНpowered by lun.ua