БЮТівець вважає, що у Ради мало шансів

Понеділок, 5 жовтня 2009, 22:10

Депутат від БЮТ Андрій Шкіль вважає, що у Верховної Ради дуже мало шансів запрацювати у вівторок.

Про це він заявив в ефірі 5 каналу.

"Шансів дуже мало, тому що ви чули абсолютно неадекватні заяви представників опозиції, які блокують парламент з невідомих причин", - зазначив БЮТівець.

Як відомо, регіонал Борис Колесніков заявив, що Партія регіонів продовжуватиме блокування парламенту у разі, якщо коаліція не виконає її вимоги.

Водночас Шкіль наголосив, що у парламенті є голоси для призначення міністрів на вакантні посади: "Якщо Верховна Рада почне працювати, то шансів дуже багато, бо голоси на це є".

Крім того, коментуючи ситуацію навколо ухвали суду про заборону негативної реклами щодо діяльності прем’єра Юлії Тимошенко, БЮТівець заявив: "Нам шкода таку політичну силу, як Партія регіонів, яка вважає, що треба будувати свою політичну кампанію на негативі".

Шкіль наголосив, що "заборонена та реклама, яка підшиваючись під марку іншої, її перевертає".

Він зазначив, що Партія регіонів, чи будь-яка інша партія, може розмістити будь-які матеріали, "але ці матеріали не мають права підшиватися під існуючі, вбудовані у свідомість суспільства рекламні образи".

Крім того, Шкіль заявив, що БЮТ гарантує "непопрання усіх тих цінностей, які в Україні були досягнути після Помаранчевої революції і розбудову тих, які, на жаль, не розбудували за цей тривалий термін".powered by lun.ua