Ющенко розказав, куди треба вкладати гроші

Понеділок, 5 жовтня 2009, 22:20

Україна зацікавлена у інвестиціях, які можна буде використовувати у видобутку нафти і газу в шельфі Чорного моря.

Про це заявив президент Віктор Ющенко під час засідання інвесторів фондів, керованих компанією Horizon Capital, повідомляє прес-служба глави держави.

Він також звернув увагу на перспективи співробітництва в сферах енергозбереження, відновлюваної енергетики та виробництва біопалива.

Президент звернув особливу увагу інвесторів на можливості співробітництва в проекті ЄАНТК та модернізації національної ГТС.

Крім того, Ющенко відзначив перспективи співпраці в організації інфраструктури аграрного ринку: "Сільське господарство не просто розвивається, а розвивається добре і має гарний потенціал".

Також Ющенко запросив інвесторів до активної участі в реалізації проектів підготовки та проведення фіналу ЄВРО-2012. "Для мене Євро-2012 – це прекрасна демонстрація нашої інтеграції до Європи", - сказав він.

Президент зазначив суттєве покращення за 2005-2009 роки інвестиційного клімату в Україні.

Підтвердженням цьому він назвав постійне збільшення обсягів іноземних інвестицій в економіку нашої держави до майже 38 млрд. за останні 4 роки.

У цьому контексті Ющенко звернув особливу увагу на той факт, що в поточному році, незважаючи на кризові явища, в Україну прийшло 3 млрд. інвестицій.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування