Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Комітет виборців не лягав під президента і ПР

Понеділок, 2 листопада 2009, 13:15

Комітет виборців вільний від політичного впливу.

Про це заявив голова правління Комітету виборців України Олександр Черненко під час інтернет-конференції на порталі Ліга.net.

Він підкреслив, що ні Ігор Попов (екс-керівник КВУ, а зараз заступник глави секретаріату президента), ні Партія регіонів на його роботу не впливають.

Зокрема, коментуючи обвинувачення в тім, що КВУ після переходу Попова в офіс на Банкову "ліг під президента", Черненко сказав: "З таким же успіхом можна стверджувати, що після переходу Раїси Богатирьової до РНБО Партія регіонів "лягла під президента".

"Я не відповідаю за слова і дії Ігоря Попова, але готовий відповідати за кожне своє слово і публічну заяву після того, як очолив організацію", - додав він.

Що стосується пропозиції депутата від БЮТ Володимира Пилипенка перейменувати КВУ в Комітет виборців Януковича, то Черненко заявив: "Поставте це питання Нестору Шуфричу, який нещодавно під час шоу обвинувачував мене в роботі на Тимошенко. За 15 років діяльності ми звикли, що політики шукають причину своїх проблем у кому завгодно, але не в самих собі. Але це не привід для того, щоб ми припиняли свою діяльність".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: