Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Ющенко і Черновецький очолили антирейтинг

Вівторок, 3 листопада 2009, 15:24

Порівняно з липнем знизилася підтримка діяльності Арсенія Яценюка, та дещо підвищилася підтримка Віктора Ющенка.

Про це свідчать результати опитування Центру Разумкова.

Найвищий рівень повної підтримки мають Віктор Янукович (17,1%) та Юлія Тимошенко (14,3%).

Повністю дії Яценюка підтримують 8,2% опитаних, Віктора Ющенка – 4,8%.

Найчастіше респонденти не підтримують дії Леоніда Черновецького (79,4%) та Віктора Ющенка (77,5%). Показники непідтримки Януковича і Тимошенко знаходяться на рівні 50%.

Серед різних інститутів громадяни найбільше довіряють Церкві (повністю або скоріше довіряють 66% опитаних). Більше половини (59,9%) опитаних висловили повну або часткову довіру засобам масової інформації України.

Низьку довіру громадяни висловили політичним партіям (повністю або скоріше довіряють 16,8% опитаних) та комерційним банкам (повністю або скоріше довіряють 10,7% опитаних).

Рівень підтримки дій центральних органів влади є низьким. Порівняно з липнем дещо знизилася підтримка діяльності Президента, трохи зменшилося число респондентів, які не підтримують діяльність Верховної Ради, та практично не змінилася картина щод підтримки діяльності Уряду.

40% респондентів вважають, що в Україні є політик, який міг би стати дуже хорошим керівником держави.

Чверть опитаних переконані, що серед українських політиків немає таких, хто міг би бути хорошим керівником держави, і 30% вважають, що в Україні є політики, які можуть бути непоганими керівниками держави, але якщо з’явиться хтось кращий, то проголосують за нього.

Дослідження проведене з 19 по 26 жовтня 2009 року.

Було опитано 2010 респондентів віком від 18 років у всіх областях. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95. Дослідження здійснене за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".


"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування