Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

10 областей наближаються до епідемічного порогу

Середа, 4 листопада 2009, 08:51

Прем’єр Юлія Тимошенко заявляє, що в 10 областях України захворюваність на грип наближається до епідемічного порогу.

Про це Тимошенко заявила у середу на селекторній нараді з керівниками регіонів з питань запобігання поширенню інфекційних захворювань.

"Області, які наближаються до епідемічного порогу, і в яких необхідно здійснювати всі протиепідемічні заходи – це Вінницька Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська, Луганська, Одеська, Полтавська, Сумська, Чернігівська", - сказала Тимошенко.

За її словами, на засіданні в середу уряд має розглянути питання про введення карантинних заходів в цих областях, в тому числі – заборону на проведення масових заходів, припинення навчальних процесів в навчальних та дитячих закладах.

Тимошенко нагадала, що в 9-ти регіонах все ще спостерігається перевищення епідемічного порогу. Зокрема, у Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій областях та в місті Києві.

Голова уряду також додала, що в АР Крим, Житомирській, Кіровоградській, Миколаївській, Харківській, Херсонській, Черкаській областях та в місті Севастополі залишається "відносно благополучна епідситуація".

"В цих областях поки ще немає загрози наближення до епідемічного порогу", - повідомила Тимошенко.

УНІАН

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування