Литвин полаявся з БЮТ і пригрозив залишити їх наодинці

Середа, 4 листопада 2009, 10:53

Голова Верховної Ради посварився із фракцією БЮТ.

Причиною стала відмова спікера надати БЮТ право на чергову репліку, після того, як опоненти звинуватили уряд у неадекватних діях.

Депутати БЮТ стали скандувати "репліка, репліка!".

"Якщо ви хочете зірвати роботу парламенту, то я скажу, що це дзеркало, це віддзеркалення нікчемності всієї влади. Заспокойтесь, не буде жодної репліки", - заявив Литвин.

Причиною чергового обурення спікера стало те, що депутати не підтримали пропозицію працювати до звершення розгляду питань. За 135 депутатів. Також вони відмовились працювати за скороченою процедурою.

"Якщо ви думаєте, що зробили голові Верховної Ради гірше, я думаю, що ви зробили гірше людям, про яких ви так печетеся. І організували те, що не потрібно організовувати у вигляді епідемії грипу, щоб не нести відповідальність за неопалювані будинки, школи, вузи", - зяявив спікер.

"Ви гірше хочете зробити? Побачимо принциповість вашу далі... будете працювати самостійно, зі своїм урядом", - попередив він .

"Давайте до безкінечності будемо обговорювати питання, які печуть вам, а не мільйонам українців", - сказав Литвин.powered by lun.ua