Тимошенко оцінила своїх депутатів

П'ятниця, 6 листопада 2009, 09:52

БЮТ за допомогою соціологів визначає особистий рейтинг депутатів блоку, щоб виявити тих, чия присутність у виборчих списках не подобається виборцям.

Респондентам було запропоновано обрати серед 20 найбільш активних "бютівцев" тих, які підсилюють і послаблюють позиції блоку на політичній арені, пише газета "Дело".

У беззастережному фаворі у прихильників БЮТ виявився перший віце-прем'єр Олександр Турчинов з рейтингом 39,7%.

За ним йдуть віце-спікер Микола Томенко (29,1%) і глава фракції БЮТ у парламенті Іван Кириленко (19,3%).

Список тих, хто "послаблює позиції БЮТ", очолили Богдан Губский і Андрій Шкіль.

2,4% і 1,9% прихильників політичної сили прем'єра упевнені в тому, що присутність цих політиків у команді прем'єра недоцільна.

Також негативний рейтинг одержав Сергій Терьохін – 1,4%

Як вдалося з'ясувати газеті, соціологічне дослідження "Дослідження окремих аспектів діяльності команди Юлії Тимошенко" було проведено групою "Рейтинг".

Компанія опитала 2 тис. респондентів. В четвер підсумкові дані соцопитування були передані лідеру БЮТ Юлії Тимошенко.

Джерела, близькі до прем'єра, зазначають, що при формуванні списку на наступних виборах будуть враховуватися результати соцопитувань.

У Партії регіонів також практикують рейтингове оцінювання членів своєї політсили. За словами Ганни Герман, останнє таке опитування Партія регіонів проводила місяць тому.

"Це робиться з метою зрозуміти, кому наші виборці більше довіряють", — пояснила Герман.

Співрозмовники в Партії регіонів відзначили, що за результатами опитування, лідерство по популярності серед населення вже котрий місяць зберігають депутати-"регіонали" Віктор Янукович, Микола Азаров, Ганна Герман, Олександр Єфремов і перший віце-спікер Олександр Лавринович.

У той же час назва фірми, що проводить такі опитування на замовлення Партії регіонів, не оприлюднюється.powered by lun.ua