Люди Луценка викрили групу педофілів

Понеділок, 9 листопада 2009, 11:28

У Києві викрили організовану злочинну групу, учасники якої займались розбещенням неповнолітніх.

Як повідомили у прес-службі ГУБОЗ МВС, організував та очолив злочинну групу професор, ректор одного з українських вищих навчальних закладів.

Також до складу групи увійшли троє осіб: 25-річна Тетяна - підбирала неповнолітніх дівчат віком від 12 до 16 років, Віктор - водій ректора, брав участь у розбещені дівчат та Тіто, уродженець Республіки Гвінея-Бісау, який за гроші вступав у групові статеві зносини з неповнолітніми особами.

Встановлено, що лідер ОЗГ організовував місця, де проходили "зустрічі з неповнолітніми", брав у них участь та фінансував усіх учасників ОЗГ.

Він вступав у статеві зносини з неповнолітніми дівчатами та примушував їх тривалий час брати участь у групових статевих зносинах з різними особами. Ці факти підтвердило і судове-медичне дослідження.

Лідера ОЗГ та активну учасницю Тетяну працівники ГУБОЗ затримали в аеропорту "Бориспіль", водія Віктора та гвінейця Тіто - у Києві.

При проведені санкціонованого обшуку за місцем мешкання затриманих правоохоронці вилучили карабін "Бінеллі" калібру 7.62 з набоями, 3 відеокамери, відеокасети, CD-диски та фотокартки порнографічного вмісту, 180 тис. дол. та інші речові докази.

За даним фактом слідчим відділом Шевченківського РУ ГУ МВС у Києві порушено кримінальну справу за зґвалтування малолітньої чи малолітнього.

УНІАН

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...