Ющенко написав Литвину, що треба рятувати вибори

Четвер, 3 грудня 2009, 14:58

Президент Віктор Ющенко просить парламент невідкладно повернутися до розгляду закону про внесення змін у закон про вибори президента.

З відповідним листом він звернувся до голови Верховної Ради Володимира Литвина, повідомила журналістам заступник глави секретаріату президента Марина Ставнійчук.

Ставнійчук відзначила, що в разі потреби президент готовий до консультацій з головою ВР, прем'єр-міністром, керівниками парламентських фракцій, повідомляє Ліга.net.

Ставнійчук нагадала, що президент пропонував допустити можливість внесення прізвищ у списки виборців у день голосування тільки за рішенням суду, у той час як народні депутати запропонували закрити списки виборців за 2 дні до голосування.

4 листопада ВР узяла за основу президентський проект змін у закон про вибори президента. За відповідний документ N5263-2 проголосували 227 народних депутатів.

2 грудня Верховна Рада відхилила зміни в ряд законодавчих актів щодо виборів президента, проваливши тим самим проект закону президента.powered by lun.ua