Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Мельниченко "здасть" людину Литвина у прокуратуру

Вівторок, 8 грудня 2009, 17:06

Екс-майор Микола Мельниченко вимагатиме, щоб Генпрокуратура допитала прес-секретаря спікера Володимира Литвина Ольгу Чорну.

Про це він заявив, коментуючи її заяву про те, що Мельниченко "намагався вийти на передвиборний штаб Литвина з тим, щоб попросити компенсацію за його мовчання".

"У середу я буду в Генпрокуратурі і буду вимагати, щоб допитали Чорну з приводу подібної інформації. Якщо у них є інформація, що нібито хтось... Що Мельниченко звертався, вони зобов'язані були піти в прокуратуру і написати заяву", - сказав він.

"Якщо ж вони про це не писали і не говорили, то цього не було. Тобто, я вимагаю, щоб вони назвали день, час, особу, які були зроблені пропозиції", - заявив екс-майор.

"Зі свого боку, посилаючись на цю інформацію, я буду вимагати, щоб допитали Чорну, і у разі необхідності влаштували очні ставки", - підкреслив Мельниченко.

При цьому екс-майор додав, що не хотів би звертатися до суду задля спростування цієї інформації.

"Чисто по-людськи нехай вона (Чорна) скаже, що це не відповідає дійсності. Або нехай прийде до прокуратури і скаже, що Мельниченко - шантажист...І факти надасть", - підсумував він.

Як відомо, раніше Мельниченко назвав Литвина замовником вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Ліга.net

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: