Ющенко обіцяє, що ці вибори будуть кращими за 2004 рік

Вівторок, 8 грудня 2009, 20:25
 

Президент Віктор Ющенко відзначає більшу толерантність нинішньої виборчої кампанії порівняно з минулими президентськими виборами.

Про це Ющенко сказав у вівторок у Луцьку в інтерв'ю Волинській обласній державній телерадіокомпанії, передає прес-служба.

"Виборчий процес серйозно виграє порівняно з тим, що відбувалося п'ять років тому. Ми - суспільство - стали більш толерантними, менш агресивними", - сказав Ющенко.

Він  додав, що громадяни, вочевидь, стали більш прислухатися, чути одне одного у непростих питаннях.

"Очевидно роки демократизації принесли нам велику повагу і, найголовніше, відчуття, що ми - українці, що нас більше об'єднує, ніж роз'єднує", - сказав Ющенко.

Водночас президент додав, що у правовій частині виборчого процесу стурбований неприйняттям Верховною Радою змін та доповнень до закону про вибори президента.

"Це не говорить, що складно провести вибори на попередній базі. Ми їх проведемо як двоє попередніх виборів до парламенту - і вони будуть справедливі, законні та чесні", - сказав Ющенко.

Він нагадав, що до чинного закону про вибори президента існує 188 рекомендацій Венеціанської комісії та відповідне рішення КС.

"Українська правда"powered by lun.ua