ЮЩЕНКО ВІДЧУВ, ЩО ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ДОБА. АЛЕ ДІТИ НАРОДЖУЮТЬСЯ

П'ятниця, 1 січня 2010, 00:26

Президент Віктор Ющенко упевнений, що 2010 рік принесе Україні перемогу.

Про це він сказав у новорічному зверненні до українського народу.

"Завершується 2009 рік. Це був непростий рік. Він пройшов під знаком кризи. Але не криза визначала його події. Цей рік був багатий на події і щедрий на висновки. Ми, я вірю, вчимося оцінювати себе гідно, спокійно і без пафосу", - зазначив Ющенко.

"Ми витримали удар кризою. Ми будували стадіони і дороги, нові лікарні і школи. Ми добилися, що Євро-2012 буде в чотирьох містах України. Наші лікарі врятували тисячі життів. Ми разом звільнили з полону наших моряків. Ми уклали цілий ряд дуже успішних зовнішніх контрактів. Ми секторально об'єднуємося з ЄС", - нагадав президент.

Ющенко підкреслив, що в 2009 році  "ми увійшли до енергетичного співтовариства і вперше в історії наблизилася до підписання угоди про асоціації з Європейським Союзом, де ключова складова - зона вільної торгівлі".

Президент знову висловив упевненість, що Україна буде в Європейському Союзі і НАТО.

"В нашій країні все більше народжується дітей. І в цьому життя", - наголосив Ющенко.

"Ці добрі речі є нашим життям і про них треба говорити, щоб перестати бути заручником темної гнітючої жовтої інформації. Говорити без пафосу, але з доброю думкою до народу і країни!", - додав вын.

"Завершується ціла доба в нашому житті. Я пишаюся цим часом без пихи і без рожевої мрійності. Пишаюся свободою слова і свободою вибору, свободою для бізнесу, багатьма економічними показниками", - наголосив Ющенко.

"Сьогодні, думаючи про рік наступний рік, я звертаюся до нової української людини, що народжується в непростих іспитах і, можливо, неспокої. Нічого не бійся. Йди упевнено вперед. Ти переможеш. Наша сила, сила нашого народу, його держави, демократії і культури - могутня, могутніша за будь-які внутрішні і зовнішні небезпеки. Ніщо не поверне нас в болотяні моря... Ми будемо жити в безпечній, захищеній і процвітаючій державі ", - сказав  Ющенко.

"Я звертаюся до кожного з нас, шановні співвітчизники. Усе буде добре. Ми стали іншими. Назад не повернемося. Віримо в нашу силу. Віримо в себе. Ніяких сумнівів. Будемо упевнені в тім, що 2010 рік принесе нам перемогу", - відзначив президент.

powered by lun.ua