Ющенко пояснив, проти кого закликає голосувати Медведєв

Неділя, 3 січня 2010, 19:18
 

Президент Віктор Ющенко вбачає основним посилом звернень президента Росії голосувати "за Януковича чи Тимошенко, але не за Ющенка".

Про це президент заявив під час зустрічі з жителями міста Моршин Львівської області, повідомляє УНІАН.

Ющенко наголосив, що він є послідовним носієм національного відродження України, "а це не зовсім співпадає з інтересами Росії".

"Якщо президентом України буде Тимошенко - російський флот буде в Україні не до 28 травня 2017 року, а довічно", - заявив президент.

При цьому він наголосив, що перебування ЧФ РФ стане "чинником дестабілізації в державі".

Крім того, Ющенко заявив, що його місія в політиці держави - розвивати українські можливості як на Сході, так і на Заході, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ніколи не буду закликати націю ставати до когось спинами і не відчувати, що там є український інтерес. Наші відносини повинні бути там, де є український інтерес", - сказав Ющенко.

Президент підкреслив, що Україна дуже зацікавлена в стратегічних відносинах з Росією.

Водночас, Ющенко зазначив, що відносини Києва і Москви ніколи не були простими.

"Не треба тішити себе тим, що ці відносини технічні, арифметичні. Відносини з сусідами ніколи не бувають простими, тому що мова йде про контакти і відносини в сотнях питань", - сказав президент.

"Ви ж знаєте, що легше дружити з тими, хто на іншому кінці світу, ніж з сусідами, з якими тебе пов'язує історія, дуже часто несолодка", - пояснив він.

Ющенко звернув увагу і на те, що окрім стратегічних відносин Україна не повинна втрачати шанс на аналогічні відносини з Європейським Союзом.

За його словами, було б великою помилкою, якби Україна не використала можливості розвитку відносин з ЄС.

powered by lun.ua