БЮТ вкотре обізвав Ющенка технічним кандидатом Януковича

П'ятниця, 8 січня 2010, 19:02
Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко не володіє офшорними компаніями на Кіпрі чи в будь-яких інших офшорних зонах.

Про це йдеться у листі Держкомітету фінансового моніторингу на ім'я депутата Володимира Пилипенка, який подавав до ДКФМ відповідне звернення, повідомляє прес-служба Блоку Тимошенко.

"Державний комітет повідомив, що за його даними Тимошенко "не володіє офшорними компаніями, розташованими на Кіпрі та в інших офшорних зонах", - йдеться у повідомленні.

У БЮТ нагадали, що напередодні Київський апеляційний адмінсуд  "розглянув наклепницькі відомості президента Віктора Ющенка щодо начебто  володіння Тимошенко офшорною компанією та повністю спростував зазначені відомості".

"Незважаючи на це, Ющенко продовжує поширювати завідомо неправдиву інформацію про начебто наявність у Тимошенко офшорних компаній", - зазначила прес-служба.

"А отже, окрім розповсюдження дезінформації, президент демонструє неповагу до закону та до рішення суду", - заявили у блоці.

"Систематично поширюючи подібну брехню, кандидат у президенти Ющенко діє в інтересах іншого кандидата - Віктора Януковича, який буде опонентом Тимошенко у другому турі виборів", - наголошується у повідомленні.

"Цілеспрямоване поширення неправдивих заяв Ющенком на адресу Тимошенко вкотре доводить, що чинний глава держави виконує роль технічного кандидата та довіреної особи Януковича", - заявили у БЮТ.

Прес-служба блоку "закликає громадськість та ЗМІ розглядати всі заяви Ющенка щодо Тимошенко саме в цьому контексті".

Як відомо, у п'ятницю Ющенко заявив, що не знає, на кого можуть бути записані офшорні компанії прем'єра, але впевнений, що в неї багато власності.

Українська правдаpowered by lun.ua