У Януковича знову лякають дефолтами

Субота, 9 січня 2010, 11:54
Депутат від Партії регіонів Микола Азаров заявив, що через урядову політику Україна впритул наблизилася до дефолту.

"На міжнародній арені ми втратили довіру інвесторів, інвестиції в Україну стали згортатися. Як наслідок, наша країна впритул наблизилася до дефолту", - зазначив він, повідомляє прес-служба регіоналів.

"Замість інвестиційного прориву ми маємо падіння прямих іноземних інвестицій в 2,3 рази. А такі держпідприємства, як" Нафтогаз "і" Укрзалізниця ", виявилися в технічних дефолти", - наголосив Азаров.

Також регіонал завив, що Україна втратила шосту частину ВВП і чверть промислової потужності.

За його словами, "наслідком штучного нагнітання ажіотажних коливань валюти і провальної бюджетної політики стало знецінення гривні".

"За рахунок життєво необхідних коштів організуються всілякі розважальні заходи, виробництво нікому не зрозумілої паливної тріски, споруджуються дорогі пам'ятники жертвам Голодомору", - підкреслив Азаров.

Крім того, регіонал зазначив, що Україна "почала стрімко сповзати у боргову яму".

"Кожна друга гривня, яку витрачав уряд у 2009 році, була взята у борг. За 2 роки уряд Тимошенко збільшив прямий і гарантований борг держави у 3,2 рази", - заявив він.

"Негативним підсумком 2009 року також стало те, що уряд посилив податкове і адміністративне навантаження на бізнес. Не відшкодовується в повному обсязі ПДВ, бізнес змушений платити податки наперед", - підкреслив Азаров.

За словами регіонала, згідно з оцінкою Світового банку, "вже більше половини української економіки пішла в тінь".

Українська правда

powered by lun.ua