Литвин: Тимошенко і Янукович борються за прем'єрське крісло

Субота, 9 січня 2010, 20:42

Боротьба між прем'єром Юлією Тимошенко і лідером регіоналів Віктором Януковичем - це боротьба за прем'єрське крісло.
   
Про це заявив спікер Володимир Литвин, відповідаючи на питання журналістів в Одесі.

"Вони розглядають посаду президента як додаток до прем'єрських повноважень", - сказав він.

Литвин зазначив, що "все те, що вони пропонують, - продовження нагнітання політичної кризи і політичних конфліктів".
   
"На превеликий жаль, йде боротьба навіть не за посаду президента, йде боротьба за абсолютну владу. Політики не хочуть жити за Конституцією - в цьому найбільша загроза для людей", - підкреслив спікер.

За його словами, "люди повинні зрозуміти, що зараз відбувається великий процес обдурювання".

"Проблема полягає в тому, що не можна нав'язувати людям тезу, що президент - це найвища посадова особа, далі - прем'єр, далі Верховна Рада і всі інші інститути влади. Такої вертикалі немає, не буде і ніде в світі немає", - сказав Литвин.

Крім того, Литвин заявив, що "не допустить розкрадання державного майна", зокрема, він "припинить спроби приватизувати Одеську кіностудію".
 
"У понеділок буде зареєстрований проект постанови Верховної Ради, який передбачає зобов'язати Кабмін зупинити будь-які дії, пов'язані з продажем кіностудії", - сказав спікер.

"Ми припинимо чергову спробу вкрасти народне надбання", - підкреслив Литвин під час візиту до кіностудії і зустрічі з представниками Союзу кінематографістів України.

"Те, що відбувається навколо Одеської кіностудії ще один приклад зухвалого розкрадання залишків загальнонародних скарбів, якому необхідно покласти кінець", - заявив він.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua