Тимошенко, надивившись новин, починає боятись сама себе?

Субота, 6 лютого 2010, 00:08
 

Юлія Тимошенко пообіцяла у перші ж дні свого президентства "зробити все" для ухвалення закону про захист журналістів від власників ЗМІ.

Про це вона заявила в ефірі програми "Кращий кандидат" на каналі ICTV, яку паралельно транслювали Перший національний та 5 канал.

"Я іноді сама дивлюся новини по телебаченню, відкриваю газети - усе це по суті належить тим самим олігархічним утворенням", - зауважила Тимошенко.

"Коли все це дивлюся, я думаю: "Да... можливо, її справді треба боятися, можливо, їй треба не довіряти, можливо, в ній треба сумніватися?", - розповіла кандидат.

За словами Тимошенко, у неї іноді "не вистачає навіть психологічної міцності продивитися до кінця всі новини по телебаченню".

"Бо я бачу, що кожна така новина, стаття в газеті в серцях людей викликає зневіру до мене, сумніви, негативні емоції", - пояснила кандидат.

"Я хочу, щоб люди знали, вірили, що не все так, як нам хочеться, сьогодні зі свободою слова. Я хочу розділити журналістів і власників ЗМІ, ключових газет, каналів, які намагаються діяти на журналістів", - заявила Тимошенко.

"Але я думаю, що в перші дні мого президентства я зроблю все для того, щоб спеціальним законом про захист журналістів, про невтручання власників телеканалів, газет у редакційну політику, щоб ми мали можливість захистити журналістів", - додала кандидат.

Тоді, за словами Тимошенко, журналісти "дійсно зможуть сказати нам адекватну інформацію, тоді вони зможуть бути захищеними".

"А сьогодні я хочу просто подякувати їм за те, що вони в таких важких умовах все ж таки знаходять можливості доносити до людей правду", - заявила кандидат.

"Тому я думаю, що недовіра (до мене) є наслідком того, що олігархи володіють ключовими електронними засобами масової інформації", - додала Тимошенко.

"Українська правда"powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!