Голова ЦВК розповів про суміщення виборів і першої шлюбної ночі

Неділя, 7 лютого 2010, 12:46
Глава ЦИК Володимир Шаповал заявляє, що на 11 виборчих дільницях були зафіксовані окремі надзвичайні події і навіть пікантні ситуації.

Про це він сказав під час брифінгу в неділю.

Зокрема, він розповів про замінування 4 виборчих дільниць у місті Лутугіне Луганської області.

"Почалася робота, а потім надійшов дзвінок про замінування 4-х виборчих дільниць, №№ 120, 121, 88, 95. Наскільки мені відомо, там йде відповідна робота. У мене немає зараз інформації, але думаю, що дільниці будуть відкриті", - сказав Шаповал.

Він відзначив, що на його думку, це "один із традиційних способів хуліганства" і в усім світі є "телефонні хулігани, що знаходять собі такі справи, як подібні дурниці".

Також, за словами Шаповала, у Тернопільській області на виборчій дільниці № 269 зранку виникла пожежа, але виборчі бюлетені не постраждали.

Крім цього голова ЦВК розповів про "пікантний сюжет": у місті Скадовскьку член дільничної комісії гуляє весілля в неділю і водночас ця жінка бере участь у роботі комісії.

"Це буде цікаво, якщо ця робота затягнеться далеко за опівноч, буде унікальний факт суміщення першої шлюбної ночі і першої виборчої ночі. Цьому можна тільки позаздрити", - посміхнувся Шаповал.

Він також відзначив, що у виборчому окрузі № 91 (Біла Церква), де 17 січня вчасно не відкрилися 18 виборчих дільниць, усе проходить нормально.

"Куратор цього регіону звернулася до кожного члена ДВК, повідомивши про можливі наслідки їх роботи. І сьогодні в цьому окрузі всі 28 дільниць відкрилися вчасно", - сказав Шаповал.

Він додав, що в цілому виборчий процес проходить у штатному режимі, і висловив упевненість, що так буде і надалі.  

Українська правдаpowered by lun.ua