Регіони і БЮТ заявляють про напади на штабістів і спостерігачів

Неділя, 7 лютого 2010, 12:49

У штабі Юлії Тимошенко заявляють про спробу збройного нападу на сина і дружину голови антрацитівського штабу Тимошенко в Луганській області.

Про це повідомив обласному штабу "Донбас" Сергій Федоров - син голови антрацитівського штабу Тимошенко у Луганській області Василя Федорова.

"Після засідання дільничної виборчої комісії, членом якої є моя мати, ми вийшли на вулицю. Підходячи до машини, помітили невідомого чоловіка років сорока. Він тримав у руках пістолет і направляв його прямо на мене", - сказав Сергій Федоров, цитують "Українські новини".

За повідомленням прес-служби штабу "Донбас", той чоловік був затриманий співробітниками міліції, які опинилися поруч. Про мотиви його вчинку поки не повідомляється.

Водночас, у Партії регіонів заявляють, що в Чернігівському районі Запорізької області спостерігачі від Тимошенко побили спостерігача від Віктора Януковича.

Як повідомили в прес-службі обласної організації Партії регіонів, інцидент трапився на 131-ій дільниці 79-го територіального виборчого округу.

"Спостерігача не тільки не пустили на дільницю, але й побили", - повідомили в прес-службі агентству "Інтерфакс-Україна".

Про характер отриманих чоловіком травм не повідомляється.powered by lun.ua