Україна допоможе Росії боротися з терористами

Четвер, 1 квітня 2010, 15:41

Україна готова сприяти Росії в боротьбі з тероризмом.

Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров на зустрічі з першим заступнику голови уряду РФ Ігорем Шуваловим у четвер.

"Україна готова обмінюватися інформацією(у сфері антитерору): ви можете розраховувати на нас" - сказав Азаров на початку зустрічі, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Крім того, прем'єр-міністр висловив співчуття російській стороні в зв'язку з терактами в московському метро, відзначивши, що Україна засуджує такі дії.

Як заявив головний радник глави МВС Костянтин Стогній, міністерство внутрішніх справ України одержало від МВС Росії бази даних осіб, що могли супроводжувати московських терористів, або контактували з ними.

За його словами, після останніх терактів у Росії органи внутрішніх справ України по лінії оперативних служб зв'язалися з російськими колегами й одержали бази даних осіб, що могли бути включені в терористичну групу.

"Але в спектрі не тільки загиблі терористи але і ті, з ким вони раніш контактували", - відзначив Стогній, повідомляє Лігабізнесінформ.

За словами головного радника глави МВС, зараз відомство уточнює дані по персонах. "Можливо, вони відпочивали в Україні", - припустив Стогній.

Разом з тим, за його словами, посилений режим патрулювання в київському метрополітені продовжувати не будуть.

"Не думаю, що буде необхідність такого продовження", - сказав він.

При цьому головний радник підкреслив, що вітчизняне МВС планує відновлювати відносини з МВС Росії і налагоджувати антитерористичне співробітництво.powered by lun.ua