Україна у цьому році має віддати більше 50 мільярдів

1 перегляд
22
Четвер, 1 квітня 2010, 18:20
Загальні виплати за державними боргами України, які необхідно буде провести в поточному році, становлять 55,9 мільярдів гривень.

Такі дані Мінфіну містяться в національній доповіді "Новий курс: реформи в Україні 2010-2015 років", підготовленому Національною академією наук, повідомляє УНІАН.

У повідомленні зазначається, що 37,3 млрд. грн. треба буде виплатити за внутрішніми боргами, а 18,6 млрд. грн. - за зовнішніми.

Таким чином, наголошується в документі, напружена ситуація з обслуговування зовнішнього корпоративного боргу України в 2010 р. збережеться.

При цьому в доповіді зазначається, що пік розрахунків за борговими зобов`язаннями для України буде в 2013 році.

"Борговий тиск на держбюджет з року в рік посилюватиметься, досягнувши максимального значення в 2013 році, на який припадають основні виплати за кредитами МВФ", - йдеться у документі.

"Проте при незмінності поточного курсу бюджетно-податкової політики надмірне нарощування державного боргу...може спровокувати кризу державної заборгованості вже в 2011-2012", - наголошується у доповіді.

Згідно з документом, "суверенний дефолт, окрім відсікання держави від світових кредитних ринків, матиме ще і такі негативні наслідки, як зменшення обсягів зовнішньої торгівлі, припинення зовнішнього фінансування корпоративного сектора, гальмування внутрішнього кредитного процесу, наростання панічних настроїв на валютному ринку".

Українська правда

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 91.206.219.---suspiria..
"Мы вам, сцуки, подосрали малехо, а теперь посмотрим как вы разгребете!" (с) Дэмократычэская оппозыцыя (эвропэйська).
IP: 194.44.128.---SH_Holms..
"Проте при незмінності поточного курсу бюджетно-податкової політики надмірне нарощування державного боргу...може спровокувати кризу державної заборгованості вже в 2011-2012", - наголошується у доповіді. ========== Короче, рыго-аналы слегканца перестраховались. Если хреново сработают, то на кого будут валить, интересно, наверное на Тимошенко, потому что она в оппозиции.
IP: 91.206.219.---suspiria..
SH_Holms _ 01.04.2010 18:31 Точно. Действовать нужно ее методами.
IP: 194.44.128.---SH_Holms..
suspiria: Подождем 100 дней, а потом посмотрим, как оно сложится.... А может сложится еще раньшее...после решения КСУ, хотя надежды на законное решение почти нет...
IP: 91.206.219.---suspiria..
SH_Holms: suspiria: Подождем 100 дней, а потом посмотрим, как оно сложится.... А может сложится еще раньшее...после решения КСУ, хотя надежды на законное решение почти нет...
----------- Во! Первый раз читаю от оппонента, что нужно подождать хотя бы сто дней. А то у вас получается, то что не выполнено нихрена из обещанного за пять лет ВАШИМИ ПОМАРАНЧЕВЫМИ ИЗБРАННИКАМИ- это ерунда, а то, что Яник УЖЕ ЦЕЛЫЙ МЕСЯЦ ПРЕЗИДЕНТ И ЕЩЕ НИЧЕГО НЕ ВЫПОЛНИЛ - ПОРА РЭВОЛЮЦЫЮ ОПЯТЬ РОБЫТЬ.
Усі коментарі