Пинзеник: Вийшовши з ПРП, я розірвав вузол, що був для мене дискомфортним

8 переглядів
П'ятниця, 2 квітня 2010, 13:16

Віктор Пинзеник вважає, що з його виходом з партії "Реформи і порядок" його переконання не змінилися.

Про це він сказав в інтерв'ю "Українській правді".

"У нас чомусь перебування в політиці означає обов'язкову прив'язку до партії. Що змінилося в моїй позиції за цей час? Нічого. Я формально перестав бути в партії. Цим кроком я розв'язав вузол, який був і для мене дискомфортним, і викликав чимало запитань. І я свою нинішню позицію не проміняю ні на що, бо це принципові речі", - сказав Пинзеник.

"Мій відхід з уряду був очевидним і неминучим, те ж саме стосується і моєї позиції в партії. Я не буду придатком до посади. Для мене є цінніші речі. Я продовжуватиму висловлювати свою позицію з ключових питань. А от де буде моє місце в політиці - на вершині чи ні - для мене питання другорядне", - додав він.

При цьому Пинзеник вважає, що "часто на суспільну думку ефективніше можна вплинути через публічність".

"Чим відрізняється моя нинішня позиція від тієї, яку я займав в уряді? Нічим. Є лише одна різниця: в уряді вона не може бути публічною. Бо така природа влади. Публічність руйнує владу. Але коли не хочуть не тільки діяти, але й чути про проблеми, ти не маєш права залишатися в уряді", - сказав він.

На питання, чи підтримує він рішення про обрання Сергія Соболєва головою ПРП і головою опозиційного уряду, Пинзеник відповів:

"Це було рішення партії і опозиції... Я не можу оцінювати цього рішення. Це право партії. Коли я йшов з ПРП, я розумів, що це місце не буде порожнім. Так, мені непросто було прийняти це рішення, але, повторюю, є речі цінніші".

Українська правда

powered by lun.ua