МВФ побачив, що Україні стало краще

П'ятниця, 2 квітня 2010, 19:13
Міжнародний валютний фонд відзначає поліпшення економічної ситуації в Україні.

Про це йдеться в оприлюдненій представництвом МВФ в Україні заяві постійного представника МВФ в Україні Макса Альєра за підсумками роботи місії фонду в Україні.

"У період з 24 березня по 2 квітня місія МВФ під керівництвом Таноса Арванітіса відвідала Київ для обговорення економічної політики, підтримку якої в рамках угоди stand-by міг би надати МВФ", - нагадав він.

"Згідно з висновками місії, економічний прогноз для України поліпшується, спостерігаються ознаки поступового відновлення економічного зростання", - повідомив представник МВФ.

"Дефіцит рахунку поточних операцій зменшився, курс національної валюти загалом стабільний, а базова інфляція - хоча ще висока порівняно з багатьма іншими країнами - знижується", - сказав Альєр.

Він повідомив, що місія досягла значного прогресу в розумінні того, якими є пріоритети уряду в рамках бюджету на 2010 рік.

Також значного прогресу вдалося досягнути в обговоренні заходів з подальшого зміцненню довіри до банківської системи, зокрема за рахунок своєчасного завершення рекапіталізації банків і подальшого вдосконалення законодавчо-нормативної бази.

"Але низка питань, зокрема тих, що стосуються фіскальної політики, залишаються неврегульованими. Впродовж наступних тижнів дискусії з цих питань буде продовжено", - зазначив Альєр.

УНІАНpowered by lun.ua