Янукович пообіцяв європейцю газовий мир

2 перегляди
Четвер, 8 квітня 2010, 18:08
Україна гарантує безперебійний транзит російського газу.

Про це заявив президент Віктор Янукович під час зустрічі з міністром закордонних справ Швеції Карлом Більдтом, повідомляє прес-служба глави держави.

"Ми гарантуємо безперебійний транзит російського газу до країн-споживачів і налаштовані у цій сфері на прозорість і безумовне виконання всіх зобов'язань, врахування інтересів всіх сторін. Газових криз більше не буде", - сказав він.

"Зараз ми активно працюємо на відновлення високого рівня довіри з нашим стратегічним партнером - Росією. Впевнені, що це покращить загальний клімат відносин по лінії Схід - Захід і в цілому на європейському континенті", - наголосив глава держави.

Крім того, Янукович наголосив, що зовнішня політика нової влади "буде прагматичною, побудованою на засадах добросусідства та взаємних вигод".

"Ми гарантуємо стабільність і прогнозованість нашої політики. У нас є відпрацьована з ЄС програма дій, що передбачає створення до кінця року зони вільної торгівлі, отримання дорожньої карти на безвізовий режим для українських громадян", - сказав він.

У свою чергу Більдт зазначив, що рішення Конституційного Суду стосовно парламентської коаліції підсилюватиме діяльність уряду, рішучість нової влади у проведенні реформ  та співпрацю України і Швеції. 

"На мій погляд, з просуванням реформ в Україні, з економічним розвитком зростатиме зацікавленість як з боку шведських інвесторів, так і з боку представників інших країн", -  сказав Більдт.

Міністр закордонних справ Швеції також вважає, що першочерговим завданням для України є відновлення співпраці з МВФ.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua