Янукович поки що розбирає завали

0 переглядів
П'ятниця, 9 квітня 2010, 20:07

Президент Віктор Янукович вважає, що Україна має щороку нарощувати не менше 6-7% ВВП.

Про це він заявив під час зустрічі з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим, повідомляє прес-служба президента.

"Ми розуміємо, що якщо ми не будемо щороку нарощувати не менше 6-7% ВВП, ми пастимемо задніх до кінця віку", - зазначив президент.

"Тому ми поставили перед собою дуже амбітну задачу - побудувати економіку і пріоритети розвитку країни таким чином, щоб вони давали нам можливість ефективно вирішити це завдання", - наголосив Янукович.

Говорячи про ситуацію в Україні, він зазначив, що наразі триває робочий процес відновлення системи державного управління.

"Поки що ми розбираємо завали, що дісталися нам від попередників, а потім вже можна буде будувати плани на майбутнє. В Україні накопичилося дуже багато проблемних питань", - зазначив президент.

"Економіка, система державного управління фактично зруйновані. Був зруйнований і головний принцип демократії, про яку так багато говорили. Закони підмінялися принципами політичної доцільності", - зазначив Янукович.  

Янукович також сказав: "Під час зустрічей з керівництвом Росії - президентом Дмитром Медведєвим та прем'єром Володимиром Путіним - ми обговорювали різні напрямки, на яких нам добре було б об'єднати зусилля і отримати ефект від співпраці. Зокрема, в енергетичній сфері".

Він також зазначив, що вирішення того чи іншого питання треба розглядати не як перемогу якоїсь зі сторін - України чи Росії - а як спільні взаємовигідні програми, які відповідатимуть національним інтересам наших держав.

Янукович висловив сподівання, що під час візиту президента РФ Дмитра Медведєва до України багатьом питанням буде дано "зелене світло" для роботи.

Під час зустрічі президент та міністр закордонних справ РФ обговорили також організаційні питання, пов'язані із реалізацією проекту "Потяг Перемоги", яким з Білорусі і України до російської столиці прибудуть ветерани Великої Вітчизняної війни.

Лавров ще раз підтвердив готовність Медведєва разом з президентами України та Білорусі особисто зустріти "Потяг Перемоги" у Москві.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua